Novi Sad - Centar

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Centar, 96m2, 247200 e ID#8524

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008524
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/6

Prodajemo četvorosoban stan u centru Novog sada, u blizini Riblje pijace. Stan je idealan kako za porodični život tako i za poslovni prostor zbog veoma popularne lokacije. U cenu je uključena i ostava u podrumu zgrade cca 25m2. Postoji mogućnost kupovine garaže. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

247,000 €

Na prodaju 4.0soban stan u Petrovaradinu, polunamešten 83m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,976 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

238,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Salajka

247,200 €

Prostran Duplex stan u potkrovlju — veliki terasa + prelep pogled, Salajka…

  • Soba: 3.0
  • 3,341 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

242,050 €

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretn…

  • Soba: 2.5
  • 2,848 €/m2
  • 85 m2