Novi Sad - Liman 3

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,308 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008540
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 2307.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 8/9

Stan na prodaju-Liman III, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu III, Novi Sad. Dvoiposoban stan (dnevni boravak + 2 sobe) na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom, u blizini skole i vrtica, raznih marketa, Stranda, Ribarskog ostrva, fakulteti/Promenada/Spens na 15-20 minuta peske, centar grada na pola sata. Oko zgrade ima vise vecih parkinga sto je svakako jos jedan veliki plus za vozace, narocito ako ima vise automobila u domacinstvu. Stan ima izuzetan raspored sa dugackim hodnikom koji se proteze maltene od jednog kraja stana na drugi, narocito pogodan za viseclane porodice. Dnevna soba sa balkonskim vratima, zatvorena terasa koja poseduje i dva ormarica kao dodatan prostor za odlaganje stvari, spajz/cipelarnik solidnih dimenzija, prakticna kuhinja odvojena od dnevnog boravka, kupatilo renovirano prosle godine + ostava pored stana cije koriscenje je takodje dostupno vlasnicima ovog stana. Stara, kvalitetna gradnja, treba sanirati deo parketa, zidova i roletni. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad , Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

148,870 €

Dvosoban stan na Salajci-45m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,308 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

159,700 €

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano o…

  • Soba: 2.0
  • 3,398 €/m2
  • 47 m2