Novi Sad - Centar

Stari Grad- Prodaja stana ID#8674

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,125 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

350,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008674
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 350,000 €
  • Cena po m2 : 3125.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo stan- Stari grad, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Starom Gradu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Keja. Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu na isto tako izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Nekretnine poseduje 112m2, odvojeni spavaći deo sa kupatilom i dnevni deo spojen sa kuhinjom i tersom koja je horizontalno veličine kao dnevni boravak. U stanu su portali, osvetljenost je na najvišem nivou kao i kvalitet same nekretnine. Moramo napomenuti da vam omogućava odličan pogled na Petrovaradinsku tvrđavu i ceo grad. Postoji mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade. Pozovite nas i zakažite obilazak nekretnine koja će vas oduševiti. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

344,000 €

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 138 m2

Novi Sad Cara Dušana

345,000 €

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve te…

  • Soba: 3.5
  • 3,080 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Novi Sad, Novi Bulevar Petosoban duplex stan je na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čin…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2