Novi Sad - Grbavica

Izdajemo jednoiposoban stan na Grbavici, 41m2 ID#8680

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 11 €/m2
  • Površina: 41 m2
IZDAVANJE

470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008680
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 470 €
  • Cena po m2 : 11.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Izdajemo jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Useljiv je od 03.01.2025. godine. nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

320 €

Jednoiposoban na početku Telepa sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Liman 3

500 €

IZDAVANJE DVOIPOSOBNOG STANA- LIMAN 3 ID#10220…

  • Soba: 2.5
  • 7 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar

4,200 €

Izdajemo na BULEVARU poslovni prostor površine 240m2 i terase 112 m2 na trecem spratu pogodan za kancelarije.Postoji mogućnost iznajmljivanja dodat…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 352 m2

Novi Sad Podbara

600 €

Izmajmljujem lep, moderan, stan u novoizgradjenoj zgradi na Podbari, nadomak Keja i Dunava. Stan se iznajmljuje kompletno namešten i opremljen. Greja…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

400 €

Kolektivni parking u dvoristu zgrade, samo za stanare.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

400 €

Novi Sad, Novo Naselje - Namešten jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 42 m2