Novi Sad - Rotkvarija

Odličan dupleks u ponudi Rotkvarija 81m2 ID#8686

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,652 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

212,180 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008686
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 212,180 €
  • Cena po m2 : 2652.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/0

Prodaje se stan na Rotkvariji – idealna lokacija! Na prodaju moderan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – naselje Rotkvarija. Ovaj stan je savršen spoj urbanog života i mira, smešten svega nekoliko minuta od centra grada, ali istovremeno izolovan od gradske buke. Odlična lokacija – blizina centra, škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza Svetao i prostran raspored Kvalitetna gradnja i moderna oprema Pogodan za život ili kao investicija za izdavanje Za više informacija i razgledanje, kontaktirajte nas na 0668442277 Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog fantastičnog stana! Vas siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 4.5
  • 1,938 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

Novi Sad, Centar, Lep salonski stan u strogom centru grada - pešačka zona…

  • Soba: 5.0
  • 1,898 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Liman 4

206,000 €

Prodajem kompletno namešten, renoviran stan – Liman 4…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2