Novi Sad - Telep

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,766 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

130,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008726
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 130,000 €
  • Cena po m2 : 2765.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Na prodaju kompletno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep. Stan se prodaje sa svim stvarima i belom tehnikom, što ga čini spremnim za useljenje bez dodatnih ulaganja. Kompletno opremljen modernim nameštajem i belom tehnikom. Funkcionalan raspored prostorija, pogodan za porodice ili pojedince. Pripadajuće parking mesto koje osigurava lako i bezbedno parkiranje. Cena parking mesta iznosi 10.000eur. Stan se nalazi u mirnom delu Telepa, okružen svim što je potrebno za udoban život. U neposrednoj blizini su: Supermarketi i prodavnice, Škole, vrtići i parkovi, Kafeterije i restorani, Stanice javnog prevoza i pristup glavnim saobraćajnicama. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za one koji traže funkcionalan, opremljen i dobro pozicioniran dom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

123,750 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

127,420 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,034 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,947 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2