Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA STANOVA ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8773

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,082 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

317,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008773
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 317,450 €
  • Cena po m2 : 3082.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo stan od 103m2 sa tri spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom koji je otvorenog koncepta sa trpezarijom i izlazom na terasu. Ovaj elegantan stan pruža udoban i stilski životni prostor. Stan takođe ima prostrano kupatilo, vešeraj, kao i toalet, što pruža praktičnost. Ova nekretnina je savršen izbor za one koji žele kombinaciju udobnosti, elegancije i stila, pružajući vam izuzetno iskustvo življenja. Visoko moderni standardi i kvalitetna ultra smart house-full controle, lift iz garaze, podno grejanje(placanje prema utrosku), topla protocna voda, aluminijumska stolarija, Grohe, Hansgrohe i Laufen sanitarije, spanska granitna keramika, dizajnerski sušači u kupatilu, Renie vrata, Livolo prekidaci, LG inverter klime(svaka soba), Hormann-ova garazna vrata i još mnogo toga.Odlična lokacija. Odmah useljivo. Mogucnost povrata pdv. Mogućnost kupovine putem kredita.Stan je useljiv. Cena je sa pdv. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Top lokacija. Komforan noviji četvorosoban stan u jednoj etaži , bez ulaganja .Stan se u katastru vo…

  • Soba: 4.0
  • 2,313 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Komforan, namešten četvorosoban stan, sa parking mestom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 4.0
  • 2,711 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2