Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA STANOVA PETOSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8776

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,695 €/m2
  • Površina: 164 m2
PRODAJA

441,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008776
  • Površina : 164 m2
  • Cena : 441,980 €
  • Cena po m2 : 2695.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/0

Prodaja stanova Novi Sad.Petosoban.Novi Sad Novo Naselje. Stan poseduje prostran i otvoren tip dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu. Četiri spavaće sobe.Dva kupatila kao i toalet. Tri terase. Hodnik. Degažman. Izlaz na krovnu terasu. Postoji mogucnost kupovine garaze u suterenu,krovne terase 160m2 i parking mesta cc16m2. Visoko moderni standardi i kvalitetna ultra smart house-full controle, lift iz garaze, podno grejanje(placanje prema utrosku), topla protocna voda, aluminijumska stolarija, Grohe, Hansgrohe i Laufen sanitarije, spanska granitna keramika, dizajnerski sušači u kupatilu, Renie vrata, Livolo prekidaci, LG inverter klime(svaka soba), Hormann-ova garazna vrata i još mnogo toga. Mogucnost povrata pdv. Mogućnost kupovine putem kredita.Stan je useljiv. Cena je sa pdv. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

442,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,630 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Grbavica

446,630 €

Novi Sad, Grbavica - Penthouse stan + garaža 60 m2 - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 146 m2

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2