Novi Sad - Begeč

PRODAJA-Kuća, Begeč ID#8853

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,339 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008853
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 1339.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Begeč
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1255 m2

Prodajemo kuću u Begeču. Nalazi se u mirnoj ulici, na 25 minuta od Novog Sada. Kuća ima prelepo dvoriste i prostor za baštu. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila i odvojene kuhinje. Postoji mogućnost parkiranja više automobila u dvorištu. Za više informacija pozovite 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Stepanovićevo

129,000 €

Porodična kuća-Stepanovićevo…

  • Soba: 4.0
  • 977 €/m2
  • 132 m2

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

130,000 €

Stari Futog-Dvojna Porodična kuća 116 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,121 €/m2
  • 116 m2

Srbobran Srbobran

126,500 €

Srbobran, Prelepa salonska kuća sa lokalom - potpuno nameštena i sa mini tertanom…

  • Soba: 5.0
  • 649 €/m2
  • 195 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

133,900 €

Petrovaradin-Širine 95 m2 uknjižena vikend. kuća…

  • Soba: 2.0
  • 1,409 €/m2
  • 95 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

133,900 €

KUĆA - SREMSKA MITROVICA - POGODNA ZA INVESTITORE…

  • Soba: 4.5
  • 582 €/m2
  • 230 m2