Novi Sad - Telep

NOVOGRADNJA-ČETVOROSOBAN 114m2 SA KROVNOM TERASOM OD 70m2 ID#8878

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

281,808 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008878
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 281,808 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Predstavljamo vam naš novi objekat, u ponudi imamo četvorosoban stan površine 114m2 sa pripadajućom krovnom terasom od 70m2. U slučaju da želite privatnost i da su vam dosadili veliki objekti i gužva, mi vam nudimo idealno mesto za život u jednoj od najlepsih ulica na Telepu. Objekat se nalazi u mirnoj ušuškanoj ulici između Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta, koja je idealna za porodičan život, jer se u neposrednoj blizini nalaze dve osnovne škole, vrtići, veliki marketi kao i Satelitska pijaca. Autobuske linije koje vas povezuju sa celim gradom. Objekat poseduje visok nivo opreme, najsavremenije podno grejanje na gas koje se placa po utrošku, velike staklene portale sa troslojnim staklima proizvodjača Rehau, dovoljan broj parking mesta i garaža. Cena sa PDV-om Za više informacija pozovite 066 844 22 66. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

283,250 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret…

  • Soba: 3.5
  • 3,183 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

278,100 €

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,927 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Cara Dušana

280,000 €

+ PDV062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.…

  • Soba: 4.0
  • 3,333 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Centar

274,000 €

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev…

  • Soba: 4.0
  • 2,141 €/m2
  • 128 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

279,680 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,007 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2