Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,369 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

158,730 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008893
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 158,730 €
  • Cena po m2 : 2369.10 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo trosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Odličan kvalitet opreme i gradnje. Useljiv odmah po isplati. Cena sa uračunatim PDV-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

165,000 €

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad…

  • Soba: 3.0
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

167,950 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2