Novi Sad - Banatić

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,604 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

112,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008899
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 112,300 €
  • Cena po m2 : 1604.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: Polusuteren/0

Prodajemo polusuteren na odličnoj lokaciji. Tri spavaće sobe i veliki dnevni boravak sa kuhinjom, terasa, velika ostava, kupatilo. Podno grejanje, parking u dvorištu. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

104,980 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju – Telep, nadomak Bulevara patrijarha Pavla Na prodaju je funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten n…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

Novi Sad-Nova DetelinaraProdaje se stan od 57 kvadrata na drugom spratu u nadogradnji srarije zgrade.Stan je d…

  • Soba: 2.0
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2