Novi Sad - Adamovićevo naselje

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,035 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

339,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008947
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 339,900 €
  • Cena po m2 : 3034.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, kupatilo, toalet, ulazni hodnik, hodnik koji spaja tri spavaće sobe. U stan je dodatno ulagano i to: parket najvise klase, plocice spanse porcelanosa, spusteni plafoni, uradjena je kuhinja, šank, elektro roletne, stakleni portal u dnevnoj sobi i još detalja što ovaj stan izdvaja totalno od drugih. Grejanje je podno u celom stanu. Stan takođe poseduje 2 garažna parking mesta i postoji mogućnost kupovine istih. Za više informacija i razgledanje pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

339,900 €

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Grbavica

334,550 €

U neposrednoj blizini Limanske pijace i Osnovne škole „Sonja Marinković“, u delu grada koji spaja mir porodičnog okruženja sa potpunom urbanom…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Sajmište

334,050 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,630 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

346,500 €

Prodaje se salonski stan u centru, površina 173 m2. ID#10624…

  • Soba: 3.0
  • 2,003 €/m2
  • 173 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

344,900 €

Luks salonski stan - Petrovaradin, Gradić…

  • Soba: 4.0
  • 3,254 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Salajka

339,900 €

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2