Novi Sad - Centar

Prodaja-44m2, Dvoisposoban ID#8954

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 4,068 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

179,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008954
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 179,000 €
  • Cena po m2 : 4068.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Centru, Novi Sad. Prodaje se dvoiposoban stan od 44m2 na odličnoj lokaciji Centar - Stari grad. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem sto ga čini idealnim za život bez dodatnog ulaganja. Nekretnina ima osvetljen i prostran dnevni boravak idealan za odmor sa porodicom i druženje sa prijateljima, kuhinjom koja poseduje svu potrebnu belu tehniku, dve spavaće sobe i kupatilom. Gražno mesto se nalazi u suterenu zgrade koje je uračunato u cenu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

170,000 €

Nov, trosoban stan 63m² – Telep, parking, top prilika…

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

187,070 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 72m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,598 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2