Novi Sad - Telep

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,584 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

198,970 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009049
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 198,970 €
  • Cena po m2 : 2584.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/4

Prodajemo nov, neuseljavan stan u mirnom delu grada, na samo nekoliko minuta od glavnih dešavanja. Stan poseduje veliku dnevnu sa tri spavaće sobe, 2 kupatila i prostranu terasu.Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Veličine je 77,27m2. Za više informacija pozovite - 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

197,870 €

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

NOVI SAD. CENTAR.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,644 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

189,750 €

Prodajemo izuzetan nov stan visokog kvaliteta gradnje na Severnom Telepu. Zgradu i stanove odlikuju pažljivo skrojen dizajn i odabir materijala na…

  • Soba: 2.5
  • 2,832 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan

200,000 €

Novi Sad, Kej, prelep dvosoban stan sa pogledom na Kej…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2