Novi Sad - Telep

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,510 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009095
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,510 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

????PRODAJA???? ???? Jednoiposoban Stan od 45m2 ???? Lokacija: ✉️ Novi Sad, Telep, Ulica Heroja Pinkija. ???? O stanu: ✔ Površina: 45m² ✔ Tip objekta: novogradnja ✔ Dodatne prostorije: terasa Dodatne pogodnosti: mogućnost kupovine parking mesta ✔ Lift ✔ Klima uređaj ✔ Interfon i video nadzor ✔ Kablovska TV i internete na gas ✔ CENA: 2600 € SA pdv. Pozovite nas za više informacije-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2