Novi Sad - Betanija

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009180
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2472.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Betanija
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodaja Dupleksa – Atraktivna Lokacija Na prodaju dupleks sa tri sobe, ukupne površine 100 m², smešten na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Ovaj moderni i funkcionalni prostor idealan je za porodice ili sve koji traže udoban život u mirnom, ali dobro povezanoj oblasti. Osnovne karakteristike: Površina: 100 m² Donja etaža: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, gornji nivo 2 prostrane sobe, terasa Garaža:Površine 17m2 da, osigurate svoje vozilo bez brige. Lokacija: Atraktivna, blizu svih potrebnih sadržaja (škole, prodavnice, javni prevoz). Duplex je svetao, sa savremenim enterijerom i visokokvalitetnim materijalima. Idealno za sve koji žele da uživaju u modernom stilu života u mirnom okruženju. Za više informacija i razgledanje, slobodno nas kontaktirajte. 066 844 22 66 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Centar

238,500 €

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z…

  • Soba: 4.0
  • 2,650 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2