Novi Sad - Novo Naselje

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,255 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009181
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 2254.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

U ponudi useljiv dvosoban komforan stan , površine 51m2 u mirnom delu Novog naselja. Stan se nalazi na 4. spatu u zgradi koja nema lift. Ispred zgrade je javni parking, košarkaški teren, kao i igralište za decu. Stan je na odličnoj lokaciji - u blizini Satelitske pijace, Pošte, 2 Osnovne škole, Doma zdravlja, autobuske stanice, kao i blizu svih diskonata na naselju i marketa. Kvadratura stana je maksimalno iskorištena. Struktura stana : Dnevni boravak, spavaća soba i fizički odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan je dobro održavan , Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 066 844 22 66. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

123,308 €

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadrž…

  • Soba: 0.5
  • 3,978 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Salajka

112,130 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2