Novi Sad - Centar

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

86,520 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009211
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 86,520 €
  • Cena po m2 : 2884.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/5

Prodaje se uknjizen i bez tereta stan od 30m2. Nalazi se 500 metara od pesackog dela centra, ususkan, sa terasom ispred od 10m2. Potrebno renoviranje radi vracanja u jednoiposoban stan . Za više informacija pozovite nas na broj- 0668442244. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

• Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2