Novi Sad - Centar

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,130 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

372,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009247
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 372,470 €
  • Cena po m2 : 3130.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u Železničkoj ulici u centru Novog Sada. Nalazi se na 4. spratu, dvorišno orijentisan sa velikom terasom. Stanu su kompletno menjane instalacije, kao i unutrašnja i spoljna stolarija, a svaka od soba poseduje klimu. Nova kuhinja, rađena po meri sa novom tehnikom, kao i alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvučnom izolacijom. Idealan za porodični život. Uz stan je moguće kupiti i garažu. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

362,500 €

Postoje nekretnine koje kupujete – i postoje one koje menjaju način na koji živite. Ovaj penthouse na Telepu nije samo prostor, već ritam svakod…

  • Soba: 6.0
  • 1,751 €/m2
  • 207 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

365,650 €

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc…

  • Soba: 4.0
  • 3,265 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

Lux petosoban stan u urbanoj vili na Telepu - izuzetna ponuda …

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Grbavica

373,200 €

Lux četvoroiposoban penthouse na Grbavici - izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.5
  • 3,059 €/m2
  • 122 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

380,070 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 4.0
  • 2,468 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2