Novi Sad - Centar

Centar- dvosoban stan- Novi Sad ID#9312

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009312
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 3169.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Prodajemo dvosoban stan u Centru grada. Nekretnina se nalazi u užem centru grada, dvosobne je strukture, poseduje lift, postoji mogućnost da se adaptira i preuredi po potrebama budućeg vlasnika nekretnine- zidovi u stanu su gipsani. Lokacijski, kako zbog pozicije u gradu, tako i zbog same zgrade, gde se nalazi više poslovnih prostora je idealan za poslovanje firme. Postoji parking za stanare zgrade. Pozovite nas i zakažite obilazak nekretnine. Kontakt-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

125,900 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,375 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

121,500 €

NOVI SAD - ADICE - 52M2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,337 €/m2
  • 52 m2