Novi Sad - Rotkvarija

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,234 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

278,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009320
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 278,100 €
  • Cena po m2 : 3233.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/11

PRODAJA STANA – Bulevar kralja Petra , Novi Sad Prodajemo kompletno renoviran stan od 90m² u prirodi, stan se nalazi na petom spratu. Stan sadrži: Prostranu dnevnu sobu Odvojenu kuhinju Terasu Kupatilo + odvojeni WC Dve spavaće sobe L-hodnik sa ugradnim garderoberima Veliku ostavu/cipelarnik Stan je odmah useljiv i bez dodatnih ulaganja! Za više informacija pozovite 0668442233 Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

278,512 €

U srcu Novog Sada salonski stan ID#6258…

  • Soba: 4.5
  • 2,678 €/m2
  • 104 m2