Novi Sad - Satelit

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,532 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

121,540 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009321
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 121,540 €
  • Cena po m2 : 2532.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Prodajemo dvosoban stan na Satelitu. Smešten na 2. spratu od 4 u zgradi. Ima odvojenu spavaću sobu kao i kuhinju. Nalazi se na mirnoj lokaciji idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Uknjižen 1/1 Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

113,200 €

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat b…

  • Soba: 1.0
  • 3,538 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

130,000 €

Prodaja stana-Trosoban, Centar-Stan na dan! ID#11184…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

116,500 €

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064…

  • Soba: 1.5
  • 2,709 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2