Novi Sad - Socijalno

Prodaje se trosoban stan - Socijalno ID#9336

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,147 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009336
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 3147.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Prodaje se nenamešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom na 4. spratu, pružajući udobnost i komfornost. Poseduje dve terase, garažu i parking, a uz to dve spavaće sobe, dnevni boravak, modernu kuhinju i kupatilo. Svetao i prostran, sa odličnim rasporedom Za više informacija pozovite: 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Centar

220,000 €

Odličan, komforan, lux dvosoban stan u Stevana Musića ! ID#10631…

  • Soba: 2.0
  • 4,231 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

219,400 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2