Novi Sad - Centar

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,332 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009338
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 3332.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Dvosoban salonac u pešačkoj zoni – tišina u srcu grada! U samom centru Novog Sada, u strogoj pešačkoj zoni, prodaje se autentičan dvosoban salonac površine 51m². Stan se nalazi u mirnom dvorišnom delu zgrade, što omogućava potpunu tišinu i privatnost, uprkos frekventnoj lokaciji. Karakterišu ga visoki plafoni, veliki potencijal za uređenje i izuzetna lokacija pogodna kako za stanovanje, tako i za različite poslovne namene – kancelarije, predstavništva, ordinacije ili investiciono izdavanje. Zgrada ima dvorište sa mogućnošću parkinga, što je u ovom delu grada velika prednost. Nekretnina zahteva kompletno renoviranje, što pruža mogućnost da se prostor uredi potpuno po meri budućeg vlasnika. Retko u ponudi – spoj atraktivne lokacije i mira. Uknjižen 1/1. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

175,000 €

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep…

  • Soba: 3.0
  • 2,823 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

173,000 €

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se…

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

164,000 €

Prodaje se stan savršenog rasporeda u mirnom delu grada, TELEPSKA DOLINA LIMITED. 3 spavaće sobe, prodaje se kompletno…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 79 m2