Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaje se lokal na Bulevaru oslobođenja, Renoviran-Kosančić Ivana ID#9362

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,115 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

101,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009362
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 101,500 €
  • Cena po m2 : 2114.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj prostorija : 0.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Prodaje se lokal u ulici Kosančić Ivana, 48m2. Lokal se nalazi na lokaciji koja je u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokal je renoviran. Skica pokazuje raspored prostorija. Lokal je trenutno izdat na duži period tako da ukoliko ste zainteresovani imali bi i ozbiljnog zakupca. Ukoliko kupujete lokal za vas, otkazni rok je 6 meseci. Za više infromacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti možete pozvati: 0631899153 Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

99,900 €

Novi Sad, Centar-Podbara, odličan lokal u jednoj etaži,višenamenski,dve odvojene prostorije i mokri čvor. kontakt Mi…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 57 m2

Bečej Bačko Gradište

109,000 €

Bačko Gradište-Uknjižen Poslovni Objekat 434 m2 u blizini Bisernog ostrva pogodan za Adaptaciju u Apartmane-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 251 €/m2
  • 434 m2

Bačka Topola Bačka Topola

103,000 €

B.Topola-Poslovanje sa Stanovanjem Lokal+3 spban stan + 5 apartmana..…

  • Soba: 10.0
  • 229 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Podbara

105,000 €

Podbara-Uknjižen Lokal 57 m2 za Razne Namene-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 1,842 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

101,500 €

Prodaje se lokal na Bulevaru oslobođenja, Renoviran-Kosančić Ivana ID#9362…

  • Soba: 0.0
  • 2,115 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

95,790 €

Novi Sad, Centar, Lokal u pasažu sa garsonjerom na spratu i dodatnim podrumom od 37m2…

  • Soba: 1.0
  • 3,421 €/m2
  • 28 m2