Novi Sad - Novo Naselje

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009370
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo potpuno opremljen duplex na Novom naselju. Stan poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, tri spavaće sobe, kao i tri kupatila. Uknjižen je na 120m2 i nalazi se na petom spratu. Za više informacija pozovite nas na broj - 0668442288 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

309,000 €

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u centru grada – Železnička ulica …

  • Soba: 4.0
  • 2,597 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2