Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,706 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

189,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009428
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 189,000 €
  • Cena po m2 : 3705.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/0

Na prodaju duplex koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – u mirnoj ulici neposredno od Bulevara Oslobođenja. U blizini važnih saobraćajnica, škola, vrtića, prodavnica i gradskog prevoza, stan predstavlja idealan izbor za porodice, ali i za sve koji žele udobnost i praktičnost u urbanom delu grada. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.Za više informacija pozovite 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

198,000 €

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271…

  • Soba: 3.5
  • 2,538 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Socijalno

180,200 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan koji se nalazi na svega 10 minuta hoda od centra grada. Stan je odličnog rasporeda jer se u sve sobe ulazi iz hodn…

  • Soba: 2.5
  • 3,161 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2