Novi Sad - Telep

NOVOGRADNJA-TELEP-PDV ID#9446

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,594 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

150,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009446
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 150,460 €
  • Cena po m2 : 2594.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo trosoban stan u izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Dvostrano orijentisan na dvorište. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok za završetak radova je decembar 2025. godine, uz rok tolerancije od 60 dana. U cenu je uračunat PDV, uz mogućnost povrata za kupca prve nekretnine. Uz stan je moguće kupiti i parking mesto u dvorištu zgrade, kao i ostave u suterenu objekta. Za više informacija pozovite 0668442222. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad , Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrti…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

• Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2