Novi Sad - Liman 4

Jednoiposoban stan na Limanu IV ID#9459

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 41 m2
IZDAVANJE

350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009459
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 350 €
  • Cena po m2 : 8.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Izdajemo kompletno namešten, dvorišno orijentisan jednoiposoban stan na Limanu IV. U blizini zgrade se uvek može naći parking mesto. Useljiv od 01og Aprila. Za više informacija pozvati0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

3,500 €

SALAJKA – TOP LOKACIJA | FENOMENALAN POSLOVNI PROSTOR 327 m² …

  • Soba: 5.5
  • 11 €/m2
  • 327 m2

Novi Sad Centar

1,800 €

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86…

  • Soba: 4.0
  • 16 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Telep

350 €

Telep, odličan stan za zakup ID#9110…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

3,000 €

Izdaje se luksuzan poslovni prostor u urbanoj vili sa privatnim dvorištem i bazenom …

  • Soba: 3.5
  • 32 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

600 €

Kompletno namešten dvoiposoban stan 63m2 + garažno mesto+ PET FRIENDLY…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

600 €

* Novi Sad - Stari grad *…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 63 m2