Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,907 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009461
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 3906.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: /0

Prodaja- Garsonjera- Bulevar Evrope Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Bulevaru Evrope- kompleks sagrađen od strane renomiranog investitora Predstavljamo Vam stan koji se nalazi u kvalitetno sagrađenom kompleksu, dodatnom i unapređenom kvalitetu. Fasadni zidovi su izvedeni od pune opeke vanstandardne debljine, međuspratna zvučna izolacija izvedena je od tri različita materijala, grejna tela su aluminijski radijatori sa mogućnošću podešavanja temperature na termostatima sa digitalnim ekranom, sedmokomorna pvc stolarija, eletro roletne, tarker vrhunskog kvaliteta, obezbeđen ulaz kamerama, interfon na tač, dva lifta. Nekretnina ima 29m2 potpuno iskorićenog prostora, svaki kvadrat u stanu je osmišljeno projektovan. Prodaje se kompletno namšten, poseduje terasu, dvorišno je orjetisan. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,892 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,862 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

113,300 €

Novi Sad, Petrovaradin - Jednoiposoban stan 39m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2