Novi Sad - Kej

Odličan dvosoban stan 58m2 na minut od centra, keja i Dunavskog parka ID#9463

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,828 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

164,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009463
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 164,000 €
  • Cena po m2 : 2827.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju - Kej , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Keju , Novi Sad, udaljen svega 5 minuta od centra . Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 58 m² Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje na Keju ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Železnička stanica

166,450 €

Novi Sad, okolina Železničke Stanice, na lepom urabanom mestu okruženo zelenilom humanom za život prodaje se komfora…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2