Novi Sad - Detelinara

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,452 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009484
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2452.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 4/0

Na prodaju stan u ulici Branka Bajića. Stan je dupleks i na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom koja je zavučena. Gornja etaža: 3 spavaće komforne sobe, i jedna manja soba koja može biti i kao spavaća i kao radna a može i vešeraj da bude. Stepenice su odlične. Stan je izolovan i termo i hidro jer u svoje vreme je investitor živeo tu sa porodicom. Spavaća soba ima izlaz na terasu i dvorišno je orijentisano. Terasa je okvirno 12m2. Protočna topla voda. Informatika mesečno oko 14 000 din. Mogućnost kupovine garaže. Cena garaže je 21.000eur. Dvorište zatvoreno za stanare zgrade, u dvorištu ograđeno dečije igralište. Privatni vrtić u prizemlju zgrade, osnovna škola na oko 800m, Maxi, Idea i Univer u neposrednoj blizini zgrade. Idealan stan za porodičan život. Useljiv po isplati. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U cenu uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija pozovite: 0631899153 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

211,000 €

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog! U stanu je prakti…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

202,016 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 3,207 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 83 m2