Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,365 €/m2
  • Površina: 125 m2
PRODAJA

295,610 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009503
  • Površina : 125 m2
  • Cena : 295,610 €
  • Cena po m2 : 2364.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se četvorosoban stan u centru Novog Sada. Idealan za porodičan život, smešten u mirnoj ulici. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostran dnevni boravak, tri spavaće sobe, dve terase i dva kupatila od kog jedno poseduje saunu. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

288,400 €

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drug…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

296,125 €

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran trosoban stan od 85m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,484 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Podbara

292,005 €

ČETVOROSOBAN stan PODBARA* 94m2* Povrat PDV-a ID#10212…

  • Soba: 4.0
  • 3,106 €/m2
  • 94 m2