Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,501 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009539
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 2501.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se polunamešten trosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na 3. spratu, veoma prostran i moderan. Dvorišno orijentisan i idealan za porodični život. Zgrada poseduje nenumerisana parking mesta. Centralno grejanje. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

175,000 €

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom…

  • Soba: 4.0
  • 1,902 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

167,950 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,250 €

Bulevar Evrope, dve spavaće sobe, 67m2…

  • Soba: 2.5
  • 2,690 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,985 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2