Novi Sad - Centar

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009541
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se prostran stan od 96m², smešten u samom srcu Novog Sada. Ova nekretnina se nalazi na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija – u centru, ali u tihoj i mirnoj ulici, savršeno izolovanoj od gradske buke, što pruža jedinstvenu kombinaciju urbanog života i privatnosti. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, što omogućava lako prilagođavanje različitim stilovima života, bilo da se traži porodični dom, mirna radna oaza, ili investicija za izdavanje. Unutrašnji prostor odiše svetlošću i prozračnošću, dok pažljivo osmišljena organizacija prostorija stvara osećaj udobnosti i otvorenosti. Kvalitet gradnje i dobra izolacija dodatno doprinose osećaju mira, iako se stan nalazi na nekoliko koraka od glavnih gradskih sadržaja – kafića, restorana, prodavnica, kulturnih dešavanja i svih važnih institucija. Uz stan dolazi i velika ostava od 25m² koja je uključena u cenu, idealna za odlaganje sezonskih stvari, bicikala ili kao prostor za hobi. Takođe, postoji mogućnost kupovine garaže površine 25m², koja se prodaje odvojeno i predstavlja izuzetnu pogodnost za one koji žele da imaju obezbeđeno parking mesto u centru grada. Ova nekretnina pruža retku priliku da se živi u punom gradskom ritmu, a da se pritom ne odustane od mira, udobnosti i privatnosti. Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

247,200 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2