Novi Sad - Centar

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,041 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

319,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009561
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 319,300 €
  • Cena po m2 : 3040.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Novi Sad- Centar- Četvorosoban stan Predstavljamo vam jedinstevnu nekretninu u Centru Grada. Nekretnine poseduje 112m2 koja su idealno projektovana, iz dužnog hodnika se ulazi u dve spavaće sobe i dva kupatila, zatim vas hodnik vodi do prelepih dvokrilnih vrata i isto tako velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaćom sobom. Istakli bismo izuzetan kvalitet same nekretnine, kako u građevinskom smislu tako i sama unutrašnja stolarija koja je ređena po visokim standardima koja takođe doprinosi i estetskom izgledu ove nekretnine, salonska visina je u stanu, zgrada se nalazi u prelepom zelenom dvorištu sa svega par stanova u zgradi. Pozovite nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

311,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,940 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2