Novi Sad - Salajka

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,753 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009562
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2752.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan površine 58 m² u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu objekta koji poseduje lift. Orijentisan je ka dvorištu, pružajući mir i tišinu, idealno za porodični život ili rad od kuće. Karakteristike stana: Površina: 58 m² Struktura: Trosoban stan (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa) Sprat: Prvi Lift: Da Orijentacija: Dvorišna Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine na kredit. Dodatne pogodnosti: Stan je trenutno pod zakupom, što olakšava potencijalnom kupcu isplativu investiciju u narednom periodu. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 15.000 EUR Stan je odmah useljiv i ne zahteva dodatna ulaganja. Zgrada se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja poput prodavnica, škola i javnog prevoza. Za više informacija ili zakazivanje razgledanja, molimo kontaktirajte nas putem telefona 066 844 22 66 Cena parking mesta nije uključena u cenu stana i iznosi dodatnih 15.000 EUR. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Cara Dušana

161,450 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 55m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad , Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2