Novi Sad - Grbavica

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,349 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009563
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2349.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Na prodaju stan u Novom Sadu, smešten u jednoj od najpoželjnijih ulica Odličnog je rasporeda i idealno pozicioniran – svega nekoliko minuta hoda deli ga od centra gradskih dešavanja, a ipak je dovoljno udaljen da pruža mir i tišinu neophodnu za kvalitetan život. Stan odiše funkcionalnošću i komforom, savršen za one koji traže praktičnost, ali i udobnost u svakodnevnom životu. Blizina svih važnih sadržaja – škola, prodavnica, kafića i gradskog prevoza – čini ovu nekretninu odličnom prilikom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Za više informacija, kontaktirajte nas na 0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

139,050 €

Prodaja, Stan, Novi Sad, Petrovaradin…

  • Soba: 3.0
  • 1,830 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

140,900 €

Ekonomičan dvosoban stan 57 m² – mirna lokacija, Adamovićevo naselje…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

125,150 €

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 45 m2

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Teras

135,960 €

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2