Novi Sad - Centar

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,961 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009568
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2961.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/4

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad Stan se nalazi na idealnoj ppoziciji u gradu, na 5 minuta hoda od Centra grada, Dunava... Nekretnina je potpuno renovirana, samo se delom nalazi u potkrovlju, prodaje se kompletno namaštena. Pozovite nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretninia. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

110,700 €

Sremska Kamenica-Dvoiposoban stan 50 m2 sa ograđenim dvorištem 25 m2 i pogledom na Frušku Goru--065/3858880…

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,300 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,506 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2