Novi Sad - Avijatičarsko naselje

POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN ID#9583

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,874 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009583
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2874.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan. Smešten u mirnoj ulici na trećem spratu u zgradi koja poseduje podrum. Prostran i svetao sa dnevnim boravkom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i kupatilom. U okolini ima i parking. Idealan za život ili kao investicija. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

* Novi Sad - Detelinara *…

  • Soba: 2.0
  • 2,687 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2