Novi Sad - Telep

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,857 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009631
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 2857.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja Prodajemo izuzetan stan u novogradnji, kompletno je namešten, poseduje 42m2, prostorije su veoma komforne i osvetljene. Istakli bismo kvalitet same nekretnine, zvučna izolacija je odlična. Postoji parking ispred zgrade, stan pruža izuzetnu privatnost i ne odaje utisak kao da se nalazite na viskom prizemlju. Pozovite nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 43 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i porodičnom delu Stare Detelinare, jedn…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2