Novi Sad - Liman 4

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,558 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009634
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 2558.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

Prodajemo stan- Liman- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad. Prodajemo trosoban stan na lokaciji Liman 4 u izuzetnoj i mirnoj ulici, nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u kvalitetnoj starijoj gradnji. Stan je kompletno renoviran pre dve godine, promenjene su instalacije, unutrašnja i spoljašnja stolarija, renovirano je kupatilo i kuhinja. Rapored stana- poseduje dve ostave, jedna ima ventilaciju trenutno su u funkciji garderobera, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, zatim veliki dnevni boravak sa izlaskom na funkcionalnu terasu sa pogledom na zelenilo, zatim drugi hodnik sa ulaskom u manju spavaću sobu koja je redovnih dimanezija i stane braćni krevet, vrata sa ulaskom u deganžman- kupatilo redovne veličine i velika spavaća soba ( na fotografijama deluje da je manjih dimenzija) sa izlaskom na zatvorenu terasu , u hodnicima postoje ugradni plakari, dosta prostora za odlaganje. Stan se knjiži na 86m2 s tim da su dve terase pretvorene u stambenu površinu, u stvarnosti poseduje oko 95m2. Postoji mogućnost da se napravi još jedna spavaća soba. Istakli bismo izuzetan položaj nekretnine, okruženost zelenilom, spratnost s obzirom na kvadraturu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

213,970 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Na prodaju salonski stan u centru Novog Sada – kod Riblje pijace U ponudi je izuzetno retka i atraktivna nekretnina – autentičan salonski stan s…

  • Soba: 2.5
  • 2,666 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2