-

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 1,522 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009636
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 1521.74 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 5 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari! Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini. Za više informacija kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

144,200 €

Sremska kamenica-Uknjižena kuća 90 m2 sa Pogledom za Uživanje na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,602 €/m2
  • 90 m2

Srbobran, Prelep komforan salaš na

133,900 €

Srbobran, Prelep komforan salaš na 4.34 k jutra zemlje pored asfaltnog puta…

  • Soba: 4.0
  • 480 €/m2
  • 279 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Novi Sad, Sremska Kamenica - Vikendica …

  • Soba: 2.0
  • 2,334 €/m2
  • 64 m2

Beočin Beočin

133,900 €

Na prodaju kuća u Šakotincima, po ceni od 133.900 €, idealna kao porodično domaćinstvo ili kao odlična investicija za život na selu i bavljenj…

  • Soba: 4.0
  • 1,809 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Bocke

144,200 €

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 80 m2