Novi Sad - Salajka

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009660
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo potpuno namešten jednoiposoban stan na Salajci Smešten na visokom prizemlju u mirnoj ulici, samim tim pruža sigurnost i komfornost. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

112,700 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,749 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

110,690 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2