Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodajemo stan- Bulevar Evrope, Novi Sad ID#9678

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,761 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

185,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009678
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 185,000 €
  • Cena po m2 : 2761.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Prodajemo stan- Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Bulevaru Evrope, Novi Sad. Stan se nalazi u Vrdraskoj ulici u kvalitetno građenoj zgradi, izuzetno osvetljen i lepo održavan, prodaje se sa većinom nameštaja u stanu. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

175,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

175,100 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

180,000 €

* Novi Sad - Dimitrija Avramovića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,051 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

185,000 €

Prodajemo stan- Bulevar Evrope, Novi Sad ID#9678…

  • Soba: 3.0
  • 2,761 €/m2
  • 67 m2