Novi Sad - Centar

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

273,160 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009681
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 273,160 €
  • Cena po m2 : 2678.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Predstavljamo Vam retku priliku – salonski stan sa autentičnim nameštajem u samom srcu Novog Sada. Stan je u austrijskom stilu, prostire se na 102 m², trosoban je (3.0), nalazi se na prvom spratu i poseduje prostranu terasu. Nekretnini je potrebno ulaganje, ali njen položaj – svega minut hoda od centra – čini je idealnom za život ili investiciju. Za više informacija, pozovite 066/8442255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

278,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Detelinara

270,000 €

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav …

  • Soba: 3.5
  • 3,375 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

267,800 €

Troiposoban stan na Podbari – prostran, svetao i na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse stan sa krovnom terasom i bazenom - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2