Novi Sad - Novo Naselje

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,492 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011729
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 2491.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/0

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta (putnički i teretni), što omogućava lako useljenje i dodatni komfor u svakodnevnom životu. Posebna prednost ovog stana je dvostrana orijentacija što obezbeđuje odličnu osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i prelep, otvoren panoramski pogled na horizont grada. Struktura stana je izuzetno funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Sve prostorije su komforne i lepo raspoređene. Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan se dobija i tavanski prostor. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Odličan izbor za porodičan život! Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje stana pozovite nas 0668442299 Gold Nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

141,200 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,444 €/m2
  • 41 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2