Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.U maloj kvadraturi,odlično rešen pros

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,969 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

95,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056438
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 95,000 €
  • Cena po m2 : 2968.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/6

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.

U maloj kvadraturi,odlično rešen prostor sa dnevnim boravišnim delom u sklopu kog je kuhinja i mini trpezarija,posebno odvojena spavača soba,malo predcoblje i kupatilo sa tuš kadom.

Stan je uknjižen može biti tema kupovine na kredit za mlade .Nalazi se na četvrom spratu u zgradi sa liftom,spojen na gradski sistem centralnog grejanja.

U objektu postoji optički priključak za kablovsku i internet (sbb).

Za više informacija pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

98,310 €

Veternik-Jednoiposoban stan 41 m2 na Prvom spratu u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,398 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

104,260 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 37 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 37 m2

Kompletno opremljen apartman na pro

86,250 €

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest…

  • Soba: 1.5
  • 2,614 €/m2
  • 33 m2