Novi Sad - Satelit

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058160
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/6

Novi Sad-Satelit

Prodaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze seprometovati na kredit za mlade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2